Loader

Historia

Z miłości do słodkości

Młodość rządzi się swoimi prawami. Jest pełna marzeń i snutych nad ranem planów. Dlatego i ta historia nie mogła zacząć się inaczej.

Ona — zakochana w sztuce, pracująca w kawiarni z „mruczącym” ekspresem. W pewnym momencie nie może sobie wyobrazić już swojego życia i pracy bez słodkich wypieków, więc jak na fankę filmu „Czekolada” przystało, postawiła wszystko na Zamkową 7.

 

I tak oto narodziła się Cacao Republika, pierwsza w Poznaniu chocolateria z paryskim twistem.

I gdzieś pomiędzy dniami pojawił się On, aby dopełnić filmowej historii. Zamawiający za każdym razem to samo – filiżankę herbaty z kieliszkiem Porto, młody architekt skradł serce naszej głównej bohaterki.

 

Dlatego uważajcie, w tym miejscu rządzi miłość, bo albo zakochacie się w sobie, albo w niezmiennym od lat Murzynku, czy Tarcie Malinowej. Ten pierwszy to czekoladowy król wszystkich czekoladowych ciast, a ta druga to łącząca w sobie rześkość owoców, kruchość ciasta i migdałów — klasyka kuchni francuskiej.

Przez lata zmieniło się wiele, ale nie duch Cacao Republiki, bo to, co w podstawie ma miłość, nigdy nie traci daty ważności.

Opinie klientów

Call Now